היי, אני חן, אמנית, חיה ופועלת בתל אביב ובעלת המותג גרייס.

צמחים ופרחים תמיד דיברו אליי. ההתבוננות הקרובה הזו לפרטים בעלה של צמח או פרח זה מה שממש מעורר אותי. בצעירותי הייתי נוסעת למשפחתי בדרום הארץ כדי לעבוד איתם בשטחים שלהם. זה היה ממש בילוי עבורי. ההתרחקות מהעיר והכניסה למרחבים הפתוחים, לריצה בכביש, לישיבה בטרקטור, הכניסו אותי לעולם אחר. הקימה עם הזריחה ועבודת האדמה לימדו אותי המון. שם הייתי מלקטת איתם את הגיבסניות, העד עד והגלדיולות שלהם, אורזת לפי כמויות ונהנית מכל רגע.

שנים רבות אחרי, פגשתי אדם אחד שליווה אותי תקופה ארוכה ולימד אותי גם לגדל אותם בצורה הכי טובה שיכולה להיות, בפגישות איתו לא דיברנו בכלל על צמחים אלא עליי. הפרחים עבורי במידה רבה משקפים אותי, לעיתים נובטת, לעיתים מוציאה עלים חדשים, פורחת וגם נובלת ומתחדשת. המחזוריות הזו קשורה קשר ישיר לחיים ולמוות ולהולכים בדרך העבודה הפנימית, אותה אני מתרגלת בשנים האחרונות. הפרחים עבורי קשורים לחיפוש שלי אחר היופי בחיים ואינסוף האפשרויות.

מתוך המחקר שלי את עצמי רשמתי תזכורות לנקודות בזמן שלא הייתי רוצה לשכוח. ואת הרשמים הללו אני משתפת איתכם במוצרים של גרייס.

כחלק מהתרגול, אני יושבת למדיטציה ביומיום שלי. את המדיטציה אני מתרגלת בעיניים עצומות. לאחר עצימת העיניים אני נשארת לבד, אני והמסך השחור שמופיע לפניי. בשבילי המסך השחור הזה סימן תמיד התחלה. בעיניי הוא עשיר, מלא ועמוק. כשם שבפלטת הצבעים הצבע השחור מכיל בתוכו את כל הצבעים יחדיו. הוא הכל והוא גם הלא כלום והוא בעיקר יהיה מה שארצה שיהיה משום שהוא סופח לתוכו הכל, ללא היררכיה. יש בו עוצמה, תשוקה ומסתורין.

מעל הכל גרייס מציעה עולם המלא ביופי ואלגנטיות כשם שמשמעות שמה מעיד על חן וחסד.

האהבה לנייר ולתחושה של חומר, משכה אותי לרכוש בחיי לא מעט מחברות ומוצרי נייר. לא פעם פקדתי חנויות ולא בשל צורך מסויים רכשתי לעצמי מוצר חדש. בשבילי גרייס היא חיבור בין כל האהבות שלי, היא נולדה מתוך החיבור הזה ובעתיד אני חולמת להתרחב למוצרים מתחום הלייף סטייל. המוצרים מופקים, מיוצרים ומודפסים מהחומרים האיכותיים ביותר.

אני מזמינה אתכם להיכנס לעולמי ולהנות ממה שאני מציעה.

תודה,
חן

תפריט